Мар'яна Скоринович Мар'яна Скоринович 22 червня у місті Львові. Дуже люблю своє рідне місто та пишаюся тим, що я - львів'янка. Закінчила середню спеціалізовану загальноосвітню школу №93 з поглибленим вивченням англійської мови з відзнакою. У 2014 році вступила до Національного університету "Львівська політехніка " на факультет прикладної лінгвістики, де й зараз навчаюсь. В шкільні роки займалася бальними та сучасними танцями. У віці 14 років потрапила до модельного агентства та почала реалізовувати себе у цій сфері. З дитинства мріяла про конкурси краси, тож у 17 років вирішила спробувати свої сили у конкурсі "Міс Львів 2015" та здобула перемогу. Приймала участь у національному конкурсі "Міс Україна 2015" , де з гордістю представляла рідне місто Львів. На даний момент усі свої сили спрямовую на самореалізацію, та в майбутньому мрію створити міцну та щасливу сім'ю. Моє життєве кредо :" Краще зробити і потім шкодувати, ніж не зробити і жаліти про це, все, що трапляється - на краще"
Корнелія Готра Корнелія Готра народилася 23 березня на Закарпатті. З відзнакою закінчила середню загальноосвітню школу і «Школу бальних танців та хореографії» в рідному місті Виноградів. У 2008 році вступила до Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького на факультет стоматології. На третьому курсі дівчина вирішує спробувати свої сили у модельній індустрії, після чого вступає в агентство «Katrin Models». У 2013 році Корнелія бере участь у конкурсі краси «Міс Львів» та перемагає. З того моменту життя дівчини змінюється: цікаві знайомства, участь у благодійних акціях, фотосесіях, конкурсах, презентаціях, показах, телепередачах тощо. Поїхавши на національний конкурс краси «Міс Україна 2013» Корнелія стає фіналісткою шоу та завойовує титул «Міс фото». Згодом, стає учасницею програми «Обличчя України», де представляє Західний регіон. Зараз дівчина працює лікарем-стоматологом, далі навчається у Львові та Києві. У майбутньому Корнелія мріє відкрити свою клініку для дітей та дорослих, де працюватиме ортодонтом.
Олена Язовецька Олена Язовецька народилася 4 квітня у місті Львові. Закінчила середню загальноосвітню школу № 68. Зараз навчається у львівській філії Київського національного університету культури і мистецтв на факультеті готельно-ресторанного бізнесу. Модельним бізнесом Олена почала займатися ще у віці 12-ти років. Спершу дівчина реалізовувала свою мрію у львівському агентстві, потім довго працювала у відомому київському агентстві Vo-Models. За час роботи у модельній індустрії, Олена взяла участь у багатьох фотосесіях для модних журналів та показах відомих дизайнерів, а також стала обличчям торгової марки «Dianora». У 17 років дівчина вирішує вперше спробувати свої сили у конкурсі краси «Міс Львів», де й перемагає та завойовує титул «Міс Львів 2011». Після цього Олена успішно знімається в різних телешоу, серед яких славнозвісний проект телеканалу «1+1» – «Панянка і селянка». Проте для дівчини модельний бізнес, попри значні успіхи, залишається лише хобі, а все тому, що починаючи з 2014 року Олена працює у одній з найуспішніших ІТ-компаній. Окрім цього, дівчина також активно займається спортом, плаванням, обожнює лижі, подорожі та кулінарію. Вважає, що жінка повинна бути успішною і незалежною. Тому зараз активно займається кар’єрою, але в майбутньому мріє про велику і щасливу сім’ю.
Наталя Дунич Наталя Дунич народилася 10 березня. Навчалася у ЛДУКіМ на хореографічному. З дитинства обожнюю танці. Також люблю подорожі, відкривати для себе нові країни, нові культури, нових людей. Таткова гордість, мамина радість, для друзів позитивна та добра людина. Порівнюю себе з кішкою, така ж добра і лагідна, але вчасно випускаю свої кігтики, коли щось не подобається. Люблю смачно поїсти, тому мене можна назвати справжнім гурманом. З дитинства мріяла стати моделлю, а в юнацькому віці мріяла і про корону «Міс Львів». Зараз з впевненістю можу сказати, що мрії збуваються, якщо дуже цього захотіти. За моїми плечима багато титулів, і на цьому я не зупинюсь. Життєве кредо: життя одне, тому живу на повну. Усім учасницям хочу побажати, звичайно ж, перемоги, впевненості в собі, а також не забувати мріяти, адже мрії здійснюються.
Валерія Никифорець Никифорець Валерія Володимирівна народилася 18 січня у сім’ї священника. Закінчила Львівську ЗСШ №99 та Львівську дитячу музичну школу імені А. Кос-Анатольського по класу фортепіано з відзнакою. Валерія була активною дитиною в різний час відвідувала гурток з плетіння Ґердану, креслення, народних танців, співала в церковному хорі , була членом Марійської дружини та юним Залізничником на Львівській дитячій залізниці. Також вона пластувала у станиці Львів, була писарем у курені ім.Олени Пчілки. Освіта: вища 2006-2011 - Львівський національний університет ім. Івана Франка, філологічний факультет 2007-2012 - Львівський національний університет ім. Івана Франка, економічний факультет 2011-2013 - Business Diploma в Academie de Langues et de commerce, Женева, Швейцарія 2013 - College International de Cannes, Канни, Франція Модельну кар’єру почала у 13 років з кастингу в італійське модельне агентство « Flash», працювала на українських та закордонних подіумах, знімалась для журналів та реклами,володарка ряду титулів конкурсів краси. Титули: "MissUkraine Tourism-08" "Міс Львів 2009» "MissBelorusia 7 Continent -09" " Віце Галицька міс 2007" "MissUkraine (Crimea) WorldLeagueofBeautyandfashion 2010" WorldBeutyPagents: "MissTourismInternational 2008" (Kuala-Lumpur, Malaisia) "Miss 7 Continents 2009" ( Yerevan, Armenia) "MissWorldleagueofBeutyandFashion 2010"(Turky, Bodrum) З 2009 року працює в Національному комітеті «Міс Україна», директор та власниця бренду «Міс Львів». З 2010 року Фізична особа підприємець, співзасновник центру культурного розвитку «Арт-Мікс». Валерія є волонтером міжнародних організацій UnitedNationVolunteerтaICVolunteers, вона приймала участь в гуманітарних місіях, була членом міжнародних експедицій та благодійних акціях від Швейцарії до Кенії, від Франції до Малайзії. З 2012 року започаткувала номінацію «Міс Львів Добре Серце», перетворивши конкурс «Міс Львів», директором якого вона являється, з шоу краси на платформу соціально- благодійних ініціатив. В 2013 року Валерія разом з Міс Львів 2012 БогданоюПримак прийняли участь у наймасштабнішому телешоу Украйни на 1+1 «Великі Перегони» (український аналог “TheAmazingRace”). Їхня команда «Королеви Краси» здобула тріумфальну перемогу.
Мар'яна Скоринович 22 червня у місті Львові. Дуже люблю своє рідне місто та пишаюся тим, що я - львів'янка. Закінчила середню спеціалізовану загальноосвітню школу №93 з поглибленим вивченням англійської мови з відзнакою. У 2014 році вступила до Національного університету "Львівська політехніка " на факультет прикладної лінгвістики, де й зараз навчаюсь. В шкільні роки займалася бальними та сучасними танцями. У віці 14 років потрапила до модельного агентства та почала реалізовувати себе у цій сфері. З дитинства мріяла про конкурси краси, тож у 17 років вирішила спробувати свої сили у конкурсі "Міс Львів 2015" та здобула перемогу. Приймала участь у національному конкурсі "Міс Україна 2015" , де з гордістю представляла рідне місто Львів. На даний момент усі свої сили спрямовую на самореалізацію, та в майбутньому мрію створити міцну та щасливу сім'ю. Моє життєве кредо :" Краще зробити і потім шкодувати, ніж не зробити і жаліти про це, все, що трапляється - на краще"
Корнелія Готра народилася 23 березня на Закарпатті. З відзнакою закінчила середню загальноосвітню школу і «Школу бальних танців та хореографії» в рідному місті Виноградів. У 2008 році вступила до Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького на факультет стоматології. На третьому курсі дівчина вирішує спробувати свої сили у модельній індустрії, після чого вступає в агентство «Katrin Models». У 2013 році Корнелія бере участь у конкурсі краси «Міс Львів» та перемагає. З того моменту життя дівчини змінюється: цікаві знайомства, участь у благодійних акціях, фотосесіях, конкурсах, презентаціях, показах, телепередачах тощо. Поїхавши на національний конкурс краси «Міс Україна 2013» Корнелія стає фіналісткою шоу та завойовує титул «Міс фото». Згодом, стає учасницею програми «Обличчя України», де представляє Західний регіон. Зараз дівчина працює лікарем-стоматологом, далі навчається у Львові та Києві. У майбутньому Корнелія мріє відкрити свою клініку для дітей та дорослих, де працюватиме ортодонтом.
Олена Язовецька народилася 4 квітня у місті Львові. Закінчила середню загальноосвітню школу № 68. Зараз навчається у львівській філії Київського національного університету культури і мистецтв на факультеті готельно-ресторанного бізнесу. Модельним бізнесом Олена почала займатися ще у віці 12-ти років. Спершу дівчина реалізовувала свою мрію у львівському агентстві, потім довго працювала у відомому київському агентстві Vo-Models. За час роботи у модельній індустрії, Олена взяла участь у багатьох фотосесіях для модних журналів та показах відомих дизайнерів, а також стала обличчям торгової марки «Dianora». У 17 років дівчина вирішує вперше спробувати свої сили у конкурсі краси «Міс Львів», де й перемагає та завойовує титул «Міс Львів 2011». Після цього Олена успішно знімається в різних телешоу, серед яких славнозвісний проект телеканалу «1+1» – «Панянка і селянка». Проте для дівчини модельний бізнес, попри значні успіхи, залишається лише хобі, а все тому, що починаючи з 2014 року Олена працює у одній з найуспішніших ІТ-компаній. Окрім цього, дівчина також активно займається спортом, плаванням, обожнює лижі, подорожі та кулінарію. Вважає, що жінка повинна бути успішною і незалежною. Тому зараз активно займається кар’єрою, але в майбутньому мріє про велику і щасливу сім’ю.
Наталя Дунич народилася 10 березня. Навчалася у ЛДУКіМ на хореографічному. З дитинства обожнюю танці. Також люблю подорожі, відкривати для себе нові країни, нові культури, нових людей. Таткова гордість, мамина радість, для друзів позитивна та добра людина. Порівнюю себе з кішкою, така ж добра і лагідна, але вчасно випускаю свої кігтики, коли щось не подобається. Люблю смачно поїсти, тому мене можна назвати справжнім гурманом. З дитинства мріяла стати моделлю, а в юнацькому віці мріяла і про корону «Міс Львів». Зараз з впевненістю можу сказати, що мрії збуваються, якщо дуже цього захотіти. За моїми плечима багато титулів, і на цьому я не зупинюсь. Життєве кредо: життя одне, тому живу на повну. Усім учасницям хочу побажати, звичайно ж, перемоги, впевненості в собі, а також не забувати мріяти, адже мрії здійснюються.
Никифорець Валерія Володимирівна народилася 18 січня у сім’ї священника. Закінчила Львівську ЗСШ №99 та Львівську дитячу музичну школу імені А. Кос-Анатольського по класу фортепіано з відзнакою. Валерія була активною дитиною в різний час відвідувала гурток з плетіння Ґердану, креслення, народних танців, співала в церковному хорі , була членом Марійської дружини та юним Залізничником на Львівській дитячій залізниці. Також вона пластувала у станиці Львів, була писарем у курені ім.Олени Пчілки. Освіта: вища 2006-2011 - Львівський національний університет ім. Івана Франка, філологічний факультет 2007-2012 - Львівський національний університет ім. Івана Франка, економічний факультет 2011-2013 - Business Diploma в Academie de Langues et de commerce, Женева, Швейцарія 2013 - College International de Cannes, Канни, Франція Модельну кар’єру почала у 13 років з кастингу в італійське модельне агентство « Flash», працювала на українських та закордонних подіумах, знімалась для журналів та реклами,володарка ряду титулів конкурсів краси. Титули: "MissUkraine Tourism-08" "Міс Львів 2009» "MissBelorusia 7 Continent -09" " Віце Галицька міс 2007" "MissUkraine (Crimea) WorldLeagueofBeautyandfashion 2010" WorldBeutyPagents: "MissTourismInternational 2008" (Kuala-Lumpur, Malaisia) "Miss 7 Continents 2009" ( Yerevan, Armenia) "MissWorldleagueofBeutyandFashion 2010"(Turky, Bodrum) З 2009 року працює в Національному комітеті «Міс Україна», директор та власниця бренду «Міс Львів». З 2010 року Фізична особа підприємець, співзасновник центру культурного розвитку «Арт-Мікс». Валерія є волонтером міжнародних організацій UnitedNationVolunteerтaICVolunteers, вона приймала участь в гуманітарних місіях, була членом міжнародних експедицій та благодійних акціях від Швейцарії до Кенії, від Франції до Малайзії. З 2012 року започаткувала номінацію «Міс Львів Добре Серце», перетворивши конкурс «Міс Львів», директором якого вона являється, з шоу краси на платформу соціально- благодійних ініціатив. В 2013 року Валерія разом з Міс Львів 2012 БогданоюПримак прийняли участь у наймасштабнішому телешоу Украйни на 1+1 «Великі Перегони» (український аналог “TheAmazingRace”). Їхня команда «Королеви Краси» здобула тріумфальну перемогу.
Партнери